Liikmed

Ühingu liikmeteks on Kuusalu vallas tegutsevad juriidilised ja füüsilisest isikust ettevõtjad, kes soovivad paranda kohalikku ettevõtlus keskkonda.

Astu liikmeks

Tutvu põhikirjaga

Tutvu eetikakoodeksiga

 

Asutajaliikmed, juhatus:

Argo Saul, juhatuse esimees (Nordic Houses KT OÜ),  www.nordichouses.eu

Janne Kerdo (Kerdo ja Partnerid OÜ),  www.oigusteave.ee

Siim Kompost (SR Veod OÜ),   www.srveod.ee

Leelo Smolarek (Balti Spoon OÜ), www.baltispoon.ee

Martin Urva (Emart OÜ), www.emart.ee

KuEL liikmed: 

Brandfree (toitlustus, turism)

Breite OÜ (valgustute müük, insener-tehniline nõustamine), www.breite.ee

Eesti Kraanavabrik OÜ (tööstuskraanade ja tõsteseadmete projekteerimine, müük, tootmine, paigaldus, hooldus ja remont),  www.kraana.ee

E20 Service OÜ (sõiduautode, veoautode ja rasketehnika remondi ja hooldustöödele), www.e20.ee

Hinnu Seafarm OÜ (seakasvatus)

Iisaka Lambakasvatustalu (lambakasvatus), www.iisakatalu.ee

Isade Meel MTÜ (Lahemaa Pärimuskoda, pärimuskoolitused, käsitöö, turism, sündmuskorraldus) www.parimuskoda.ee

Juminda Saekraam OÜ (saekaatriteenus, puittooted)

Koduleivad OÜ (leivad), www.koduleivad.ee

Kuusalu Hoolela MTÜ (erihoolekande teenuseid koduseskeskkonnas), kuusaluhoolela.wixsite.com/kuusaluhoolela

Laugu Külalistemaja (majutus, toitlustus), www.laugu.ee

Maasimaa OÜ (puiduettevõte), www.maasimaa.ee 

Mageda VL OÜ (mesindus)

Nordic Consult OÜ (ettevõtlusnõustamine), www.nordicconsult.ee

Puusad Lahti OÜ (füsioteraapia, treening), www.puusadlahti.ee

RabeEsteetika OÜ (Kolga mõisa galerii, turismiteenused)

Reteera OÜ (ürituskorraldus), www.raudsilla.ee

SA Anija Mõisa Haldus (kultuuri- ja haridusteenused), www.anijamois.ee

Sajandiime Autoremont OÜ (autoremont, hooldustööd), www.sajandiime.com

Südwester EST OÜ (veterinaarmeditsiin, sadulad, ratsavarustus), www.loomakoda.eewww.sadulaauto.ee

Timeless OÜ Kohvik KesKus (toitlustus, peolauad), www.kohvikkeskus.ee

Tunnel Agentuur OÜ (kujundus ja turundus teenus), www.tunnel.ee

Valkla Rand OÜ (majutus, toitlustus, seminarikorraldus) www.valklarand.ee

WeeRec OÜ (jäätmete ümbertöötlemine, plastgraanuli tootmine), www.weerec.ee

Woodfash OÜ (puittooted), www.woodfash.ee

******

Kuusalu Ettevõtjate Liidu aastamaks 50 €, sisseastumismaks 50 €.